Ինչ հանդիպումներ կարելի է դիտել ֆուտբոլային weekend-ին

22:15 19.04.2019

Առաջիկա ֆուտբոլային weekend-ը հագեցած է մի քանի կարևոր հանդիպումներով:

Առաջարկում ենք տեղեկանալ ապրիլի 20-ին և 21-ին կայանալիք հանդիպումների մասին:

Ապրիլի 20 / շաբաթ

Անգլիայի Պրեմիեր լիգա / 35-րդ տուր

15:30 - «Մանչեսթեր Սիթի»-«Տոտենհեմ». «Հ2» Հեռուստաընկերություն

18:00 - «Բորնմութ»-«Ֆուլհեմ»

18:00 - «Վեսթ Հեմ»-«Լեսթեր»

18:00 - «Վուլվերհեմփթոն»-«Բրայթոն»

18:00 - «Հադերսֆիլդ»-«Ուոթֆորդ»

20:30 - «Նյուքասլ»-«Սաութհեմփթոն» 

Բունդեսլիգա / 30-րդ տուր

17:30 - «Աուգսբուրգ»-«Շտուտգարտ»

17:30 - «Բավարիա»-«Վերդեր»

17:30 - «Բայեր»-«Նյուրնբերգ»

17:30 - «Մայնց»-«Ֆորտունա»

22:30 - «Շալկե»-«Հոֆենհայմ»

Ա Սերիա / 33-րդ տուր 

14:30 - «Պարմա»-«Միլան». «5-րդ ալիք» Հեռուստաընկերություն

17:00 - «Բոլոնիա»-«Սամպդորիա»

17:00 - «Ջենոա»-«Տորինո»

17:00 - «Կալյարի»-«Ֆրոզինոնե»

17:00 - «Լացիո»-«Կիևո»

17:00 - «Ուդինեզե»-«Սասուոլո»

17:00 - «Էմպոլի»-ՍՊԱԼ

20:00 - «Յուվենտուս»-«Ֆիորենտինա». «5-րդ ալիք» Հեռուստաընկերություն

22:30 - «Ինտեր»-Ռոմա». «5-րդ ալիք» Հեռուստաընկերություն

Լա Լիգա / 33-րդ տուր

15:00 - «Սելտա»-«Ժիրոնա»

18:15 - «Էյբար»-«Աթլետիկո». «Կենտրոն» Հեռուստաընկերություն

20:30 - «Ռայո Վալեկանո»-«Ուեսկա»

22:45 - «Բարսելոնա»-«Ռեալ Սոսյեդադ». «Կենտրոն» Հեռուստաընկերություն

Լիգա 1 / 33-րդ տուր

19:00 - «Գենգամ»-«Մարսել»

22:00 - «Նիմ»-«Բորդո»

22:00 - «Նիս»-«Կան»

22:00 - «Ստրասբուր»-«Մոնպելյե» 

Բարձրագույն խումբ / 28-րդ տուր

14:00 - «Գանձասար-Կապան»-«Փյունիկ». «Ա Թի-վի» Հեռուստաընկերություն

Ապրիլի 21 / կիրակի

Անգլիայի Պրեմիեր լիգա / 35-րդ տուր

16:30 - «Էվերթոն»-«Մանչեսթեր Յունայթեդ». «Հ2» Հեռուստաընկերություն

19:00 - «Արսենալ»-«Քրիստալ Փելաս». «Հ2» Հեռուստաընկերություն 

19:00 - «Քարդիֆ»-«Լիվերպուլ»

Բունդեսլիգա / 30-րդ տուր

17:30 - «Ֆրայբուրգ»-«Բորուսիա» Դ.

20:00 - «Հերտա»-«Հանովեր» 

Լա Լիգա / 33-րդ տուր 

14:00 - «Լևանտե»-«Էսպանյոլ»

16:00 - «Խետաֆե»-«Սևիլիա»

18:15 - «Ռեալ»-«Աթլետիկ». «Կենտրոն» Հեռուստաընկերություն

20:30 - «Վիլյառեալ»-«Լեգանես»

22:45 - «Բետիս»-«Վալենսիա». «Կենտրոն» Հեռուստաընկերություն

Լիգա 1 / 33-րդ տուր

17:00 - «Նանտ»-«Ամյեն»

17:00 - «Թուլուզ»-«Լիլ»

19:00 - «Ռեյմս»-«Սենտ Էտյեն»

23:00 - ՊՍԺ-«Մոնակո» 

Share |

Լրահոս